^
Kiraz Logo
ENG

 

Hizmetlerimiz / Kimyasal Ürünlerin Tedariði - TACO Chemical

Önceki Sayfa    

Taco Chemical

Taco Chemical, likit kimyasal ürün depolama alannda tecrübeli Kiraz irketler Grubu ve Star Polymers Industry ortaklyla, 2013 ylnda Mersin Serbest Bölgesinde kurulmutur.

Yenilikçi bir anlay ile faaliyete balayan Taco Chemical, sektörün büyük ve en önemli üreticileri araclyla bir çok sektöre yüksek kaliteli kimyasal ürün tedarii yapmaktadr.

Taco Chemical, lojistik önem tayan stratejik konum avantajyla tank terminallerinde ürünlerin depolanmasn salayp Turkiye ve yakn ülkelerde datmn gerçekletirmektedir. Ürünlerin sevkiyat isotank, ibs tank, kara tankeri ve yüksek miktarlar içinse deniz yoluyla yaplmaktadr.

 

Datm Yaptmz Ürünler;

Butanediol 1,4 (BDO)

Renksiz ve kokusuzdur. Dier organiklerde ve suda tamamen çözünebilir.

 Özellikler

Methanol

Renksiz, ortalama 108 oktanl, özel bir kokuya sahip methanol, motorlu araçlarda yaktn daha temiz yanmasn salayarak egsoz kirliliini azaltmak için katk maddesi olarak kullanlr ve yaktlara tetra etil kurun kartrma ihtiyacn ortadan kaldrr.

Vinil Asetat Monomer (VAM)

Vinil asetat monomer (VAM) karakteristik tatl eterli bir kokusu olan renksiz, uçucu, yanc mobil svdr. Klorlanm çözücüleri de içeren bir çok organik çözücüde çözünebilen VAM, suda çözenemez.

Don Ya Asidi

Kozmetik, deterjan, makine yalar ve gres yalarnn üretiminde kullanlmaktadr.

 Özellikler
YukarAdres: Karaduvar Mah. Serbest Bölge 11. Cad. No: 27 Akdeniz/Mersin
Telefon: +90 (324) 239 03 10 - 11 Fax: +90 (324) 239 03 12 E-Posta: info@kirazgroup.com
KRAZ GROUP
Her hakk sakldr © 2017